Aktualności | Galeria zdjęć | Plan lekcji | Podręczniki 2023/24 | Rekrutacja 2024/25 | Matura 2024 | Booktrailer Film Festival | Chmura | ART|TЯA

Szkoła w obiektywie Absolwenta - fot. Sebastian Mikita

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Aktualności

Wiosenny Turniej o Puchar Dyrektora II LO zwycięski dla naszych siatkarek

Jak co roku na sali gimnastycznej II Liceum w Nowym Targu rozegrane zostały zawody w piłce siatkowej dziewcząt o „Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr2”. Do turnieju zgłoszonych zostało 8 drużyn,które zostały rozegrały ze sobą po trzy spotkania systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Zgłoszone drużyny to:

II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu - skład A i B,
I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu,
Zespół Szkół Ekonomicznych drużyna A i B,
Zespół Szkół Technicznych i Placówek,
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego,
Gimnazjum w Załucznem.

Do półfinału dostały się cztery drużyny: Zespół Szkół Ekonomicznych, Gimnazjum w Załucznem, Zespół Szkół Technicznych i Placówek oraz II Liceum Ogólnokształcące.

Wyniki spotkań półfinałowych przedstawiają się następująco:
ZSTiP- ZSE 2:1
Gimnazjum Załuczne - II LO 0:2

W finale zagrały siatkarki II LO i drużyna ZSTiP. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych dziewcząt w stosunku 2:0, które tym samym już po raz drugi z rzędu wywalczyły Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego. Turniej stał na bardzo wyrównanym wysokim poziomie i przebiegał w sportowej, przyjaznej atmosferze.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce i Puchar Dyrektora - II LO im Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu II LO - skład A
II miejsce - Zespół Szkół Technicznych i Placówek
III miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych A
III miejsce - Gimnazjum Załuczne
V-VIII miejsca - II LO (B), Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Zespół Szkół Ekonomicznych B.

Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze i jak co roku przysporzył wszystkim uczestnikom wiele radości i sportowych emocji. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Suwada Anna, Magdziak Iwona, Horoba Patrycja, Ferenc Andżelika, Kubacka Kamila, Solawa Katarzyna i Baliga Andżelika.

Opiekunką zespołu była pani Beata Pelczarska, która jest także organizatorką Turnieju.
Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych i zapraszamy za rok.