Aktualności | Galeria zdjęć | Plan lekcji | Podręczniki 2023/24 | Rekrutacja 2024/25 | Matura 2024 | Booktrailer Film Festival | Chmura | ART|TЯA
pl en de fr

Szkoła w obiektywie Absolwenta - fot. Sebastian Mikita

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Aktualności

Siatkarki II i III w Wiosennym Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2

Po raz kolejny w sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrany został Wiosenny Turniej o Puchar Dyrektora II LO w piłce siatkowej dziewcząt. Do turnieju zgłoszono sześć drużyn: Zespół Szkół Technicznych i Placówek, I Liceum im. Seweryna Goszczyńskiego, dwie drużyny z naszego liceum, Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół z Jabłonki.

II LO (B) : ZS Jabłonka – 1:2

W meczu o trzecie miejsce zawodniczki z drużyny „B” z naszego liceum nie dały szans koleżankom z ZSTiP i pewnie wygrały w stosunku 2:0. Bardzo zacięty przebieg miał wielki finał, w którym to kadra pani Beaty Pelczarskiej okazała swoją gościnność i nieznacznie uległa w tie-breaku reprezentacji dziewcząt z Jabłonki.

Turniej jak co roku rozgrywany był w przyjacielskiej atmosferze, a pojedynki przyniosły sporo emocji i pozytywnych sportowych wrażeń. Organizatorką Turnieju była pani Beata Pelczarska, a funkcję głównego sędziego pełnił pan Sławomir Kucharczyk.