Aktualności | Galeria zdjęć | Plan lekcji | Podręczniki 2023/24 | Rekrutacja 2023/24 | Matura 2024 | Booktrailer Film Festival | Chmura | ART|TЯA
pl en de fr

Osiągnięcia uczniów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Marta Kiepas kl. III g

W Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka Tomasz Lasyk kl.III e zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Finału Olimpiady.

W II Regionalnym Konkursie Recytatorskim "Zjednoczona Europa" I miejsce zajął Janusz Bugajski kl. I a.

W Małopolskim Konkursie Recytatorskim "Tych, których już nie ma wśród nas" wyróżnienie otrzymał Sebastian Chrobak kl. II a.

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1768-1864 do etapu rejonowego zakwalifikowała się Anna Łapsa kl. II d.

W Olimpiadzie Historycznej organizowanym przez Uniwersytet Jagielloński szkołę na szczeblu okręgowym reprezentowała Anna Łapsa kl. II d.

W Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej szkołę na szczeblu okręgowym reprezentowały: Aneta Rapacz kl. IIIc oraz Dominika Majchrzak kl. IIIc.

W Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych do etapu II zakwalifikowało się 21 uczniów; do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się: Maria Cetera kl. I g oraz Katarzyna Pajerska kl. III c.

W XXXI Przeglądzie Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia-Florka II miejsce zajęła Angelika Komperda kl.I c.

W konkursie "College Challenge" organizowanym przez NKJO w Suchej Beskidzkiej do finału zakwalifikował się Tomasz Lasyk kl. III e.

W konkursie "Meister der deutschen Sprache" organizowanym przez NKJO w Suchej Beskidzkiej do finału zakwalifikował się Michał Ciesielski kl. III a.

W konkursie "Bohaterowie Mistrza i Małgorzaty" do finału na szczeblu okręgowym zakwalifikowała się Karolina Sanek kl. I e.

W IV Konkursie języka angielskiego i języka niemieckiego organizowanym przez NKJO w Zakopanem do etapu finałowego konkursu zakwalifikowali się: Lidia Bogdanowska kl. I c, Michał Ciesielski kl. III a, Tadeusz Kozak kl. III a, Jakub Pawlik II d, Rafael Skubisz kl. I a.

W IV Konkursie Wiedzy o Patronce "Czy znasz Św. Jadwigę Królową?" I miejsce zajęła Danuta Polak kl. II d, II miejsce zajęła Anna Łapsa kl. II d, III miejsce zajęła Aneta Zubek kl. I c.

W IV Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez NKJO w Zakopanem Michał Ciesielski kl. III a zajął II miejsce.

W 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Maria Długopolska kl. II f i Sebastian Chrobak kl. II a zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych w Nowym Sączu oraz Natalia Wójcik kl. Id uzyskała wyróżnienie bez kwalifikacji do następnego etapu.

Wyniki sportowe

Lekkoatletyka - Mistrzostwa Powiatu: 400 m dziewcząt - III miejsce Emilia Piestrak, 400 m chłopców - II miejsce Kamil Sulka.

Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Wojewódzkie: II miejsce Barbara Głodkiewicz

Tenis stołowy - Mistrzostwa Rejonu: I miejsce dziewczęta - awans do Mistrzostw Województwa

Piłka ręczna - Mistrzostwa M.O.S.: III miejsce dziewczęta i chłopcy - awans do Mistrzostw Powiatu

Piłka koszykowa - Mistrzostwa Powiatu: II miejsce dziewczęta

Piłka siatkowa - Mistrzostwa M.O.S.: II miejsce chłopcy - awans do Mistrzostw Powiatu

Snowboard - Mistrzostwa Powiatu: III miejsce dziewczęta - awans do Mistrzostw Województwa

Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa Powiatu: III miejsce J. Godawski, VI miejsce D. Bizub, IV miejsce B. Głodkiewicz - awans do Mistrzostw Województwa