Aktualności | Galeria zdjęć | Plan lekcji | Podręczniki 2023/24 | Rekrutacja 2024/25 | Matura 2024 | Booktrailer Film Festival | Chmura | ART|TЯA
pl en de fr

Osiągnięcia uczniów

Drużyna dziewcząt w składzie:
Joanna Komperda 3b, Natalia Komperda 2g, Sylwia Hraca 2c, Karolina Chowaniec 2g, Patrycja Antolak 2g, Gabriela Juras 2h, Anna Kowalczyk 3f, Barbara Rataj 3f, Andżelika Furca 3c, Iwona Pawlica 3d, Zuzanna Chudoba 3f, Olga Rokicka 2g zajęła I miejsce w Licealiadzie Ośrodka Sportowego Nowy Targ w siatkówce dziewcząt (06.12.2013 r.)

Drużyna w składzie:
Michał Gil 2h, Jan Dziubas 3a, Artur Wójtowicz 3a, Eryk Chrobak 2f, Krystian Chrobak 2f, Mateusz Rzadkosz 2f, Dominik Bielak 1f, Kamil Fudalewicz 2a, Piotr Wojtaszek 2f zajęła IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie koszykówce chłopców (04.12.2013 r.)

Drużyna chłopców w składzie:
Jacek Bałos 3g, Szymon Ożański 3g, Tomasz Węgrzyn 3a, Tomasz Bafia 3a, Michał Gil 2h, Michał Kasperek 2h, Dawid Lampa 2a, Robert Gawron 2b, Dominik Bielak 1f zajęła I miejsce w grupie B w siatkówce chłopców Licealiadzie Ośrodka Sportowego Nowy Targ (17.12.2013 r.)

Drużyna dziewczyn w składzie:
Joanna Jachymiak 2a, Anna Jabłońska 2a, Edyta Kulpa 1b, Marta Gruszczak 1b, Zuzanna Grzybek 1c, Olga Rokicka 2g, Patrycja Horoba 1b, Paulina Damian 1b, Karolina Węgrzyn 1h, Sylwia Żądło 2c zajęła II miejsce w Powiatowej Licealiadzie koszykówce dziewcząt (02.12.2013 r.)

Karolina Niemiec 3b, Katarzyna Plewa 3f, Joanna Komperda 3b zajęła 3 miejsce w Licealiadzie Powiatu Nowotarskiego w Szachach

Michał Kowalczyk 1a zajął 4 miejsce, Jan Dziubas 3a zajął 7 miejsce w Licealiadzie Powiatu Nowotarskiego w Szachach w kategorii indywidualnej

Aleksandra Guzik kl. 2b - stypendystka stypendium Prezesa Rady Ministrów

Joanna Jachymiak 2a, Anna Jabłońska 2a, Edyta Kulpa 1b, Marta Gruszczak 1b, Zuzanna Grzybek 1c, Olga Rokicka 2g, Patrycja Horoba 1b, Paulina Damian 1b, Karolina Węgrzyn 1h, Sylwia Żądło 2c zajęła II miejsce w Licealiadzie Ośrodka Sportowego w Nowym Targu w koszykówce dziewcząt, a tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego

Michał Gil 2h, Jan Dziubas 3a, Artur Wójtowicz 3a, Eryk Chrobak 2f, Krystian Chrobak 2f, Mateusz Rzadkosz 2f, Dominik Bielak 1f, Kamil Fudalewicz 2a, Piotr Wojtaszek 2f zajęła III miejsce w Licealiadzie Ośrodka Sportowego w Nowym Targu w koszykówce chłopców, a tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego

Szkolny etap konkursu „Uczę się dla moich marzeń” - 15 najlepszych wysłano do głównego organizatora, którym jest Instytut Badań Edukacyjnych, najciekawsza praca Agaty Fic z klasy I F pt. "Moje marzenie"

Olga Leśniak kl. 2c – uzyskała najlepszy wynik szkolnego etapu XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego.

Magdalena Matys 3a, Marlena Duda 2h, Aleksandra Więcek 1a, Szymon Hajnos 2a, Krzysztof Gabryś 2a, Dominik Bielak 1f zdobyli tytuł Wicemistrzów Powiatu Nowotarskiego w zawodach strzeleckich organizowanych przez Ligę Obrony Kraju
Magdalena Matys - najlepsza zawodniczka turnieju w zawodach strzeleckich i zdobyła tytuł Mistrzyni Ligi Strzeleckiej.

Magdalena Matys – III A, Marlena Duda – II H, Aleksandra Więcek – I A, Szymon Hajnos – II A, Dominik Bielak – I F, Krzysztof Gabryś – II A. zajęła pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich „Liga szkolna 2013” organizowanych przez Klub Strzelecki LOK „Szarotka” w Nowym Targu.

Jacek Bałos 3g, Szymon Ożański 3g, Patrycja Antolak 2g, Natalia Komperda 2g, Joanna Komperda 3b, Dawid Lampa 2a, Robert Gawron 2b, Michał Gil 2h zdobyła I miejsce w I Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu

Jakub Żuławiński 1f, Łukasz Siuty 2a, Dominik Bielak 1f, Kamil Konopka 2g, Karol Marek 1f, Piotr Kubasiak 1f, Marcin Stopka 1a, Kamil Zubek 1a, Piotr Siedlarczyk 1g, Szczepan Kozioł 1g, Adrian Plewa 1a zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowotarskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kamil Zubek kl. 1a – zajął 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowotarskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Szkoła laureatem konkursu „Małopolska – moje miejsce na ziemi, moja mała ojczyzna”
Konkurs zorganizowało Kuratorium Oświaty w Krakowie we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu w ramach Małopolskiego Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej.
W uznaniu działań kształtujących tożsamość młodego pokolenia Polaków uzyskaliśmy certyfikat CIVIS ET PATRIA.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców II miejsce
Mateusz Pietrzak 3a, Piotr Kubasiak 1f, Dawid Szewczyk 1f
opiekun:Pan Sławomir Kucharczyk

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt II miejsce
Beata Kowalczyk 2h, Marlena Duda 2h, Joanna Komperda 3b
opiekun:Pani Beata Pelczarska

Konferencja historyczna "Dawne chwile choć tak bliskie. Trudna rzeczywistość 1945-1989" kl. 2b

Monika Kucharczyk (1f), Aleksandra Kruk (2f), Łucja Leśnicka (2b), Marta Gruszczak (1b)
zajęła III miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiego Małopolskiego w SNOWBOARDZIE, Rabka Zdrój, 26.02.2014 r.